Oryginalne prezenty ślubne – sprawdzone pomysły

Oryginalne prezenty ślubne – sprawdzone pomysły

Znalazłaś suknię swoich marzeń i znalazłaś do niej buty, ale co z prezentem ślubnym? Twoja najlepsza przyjaciółka bierze ślub, a Ty jeszcze nie wiesz co kupić! Nie martw się, oto 5 wyjątkowych pomysłów na prezenty ślubne, które rozbudzą Twoją kreatywność. Każdy z nich jest unikalny i wyjątkowy! Czas zapomnieć nudnej gotówce i sprzętach do domu, mówimy o ślubie Twojej najlepszej przyjaciółki! Sprawdź więc nasze propozycje.

Spersonalizowane prezenty ślubne

spersonalizowane prezenty ślubne

Spersonalizowane prezenty ślubne są zawsze dobrym wyborem. Możesz przygotować coś samodzielnie lub po prostu kupić w sklepie i napisać kilka słów dotyczących ich bezwarunkowej miłości lub przyjaźni między wami. Grawerowany prezent z ich imionami jest również bardzo interesującym pomysłem, który pokaże, że postarałaś się znaleźć dla nich idealny i niepowtarzalny prezent.

Podaruj im przeżycia i emocje

spadochrony na prezent

Dla par, które są uzależnione od adrenaliny, pomysły takie jak ekspres do kawy lub robot kuchenny nie są zbyt trafione. Powinnaś znaleźć coś z zupełnie innej bajki, coś, co zaskoczy i zadowoli te dzikie dusze. Możesz podarować im ekscytujące doświadczenia. Za pomocą takiego prezentu udowodnisz im, jak bardzo ich znasz. Lot szybowcem, poprowadzenie super samochodu na torze wyścigowym, czy skoki spadochronowe? To tylko niektóre z niesamowitych prezentów, które możesz podarować amatorom adrenaliny. Jedno jest pewne – będą się dobrze bawić i zapamiętają Twój prezent na zawsze.

Członkostwo w klubie lub vouchery

degustacja wina na prezent

Znasz swoją przyjaciółkę przez całe życie i prawdopodobnie znasz wszystkie jej zwyczaje i wiesz dokładnie o każdej rzeczy, którą lubi. Więc nie będzie Ci trudno wybrać spośród restauracji, klubów winiarskich, szkół gotowania, czy warsztatów tanecznych. Zaskocz parę weselną dedykowanym voucherem lub subskrypcją. Nawet jeśli nie wiesz na dokładnie się zdecydować, młoda para chętnie pozna jakieś nowe hobby i skorzysta z możliwości odreagowania po przedślubnej gorączce.

Podaruj im… gwiazdę z nieba!

gwiazdka z nieba na prezent

To nie żart! To absolutnie wyjątkowy pomysł, który stał się bardzo popularny wśród ludzi na całym świecie. Możesz kupić gwiazdę i nazwać ją na część swojej najlepszej przyjaciółki. Czy istnieje lepszy pomysł, aby okazać swoją miłość, przywiązanie i przyjaźń niż taki prezent? Jeśli zdecydujesz się kupić gwiazdkę, otrzymasz kompletny pakiet zawierający fakty, zdjęcia i dodatkowe informacje o wybranej przez Ciebie gwiazdce.

Oczywiście możesz kupić gwiazdę i nazwać ją również na każdą inną specjalną okazję, taką jak Boże Narodzenie, urodziny, rocznica, dzień Matki / dzień Ojca czy zaręczyny. Jest to idealny pomysł, aby wyrazić swoje głębokie uczucia, ze 100% gwarancją, że taki prezent będzie trwał wiecznie.

Prawdziwy Tytuł Lorda i Lady

zamek - tytuł szlachecki na prezent

Tak, to również możliwe. Każdy, kto marzył o tytule rodowym prosto z romantycznych opowieści, teraz może to spełnić. Zakupując niewielki fragment szkockiej ziemi (np. tutaj), zgodnie z prawem stajemy się ziemskimi właścicielami gruntu i możemy się posługiwać tytułem Sir lub Lady z tego właśnie terenu, co jest poświadczone stosownym certyfikatem.