Jeszcze bardziej atrakcyjny seks? Poznaj najlepsze akcesoria BDSM!

Jeszcze bardziej atrakcyjny seks? Poznaj najlepsze akcesoria BDSM!

Lubisz zmiany, zwłaszcza jeśli dotyczą Twojego życia seksualnego? Sięgnij po zabawki erotyczne, które pozwolą Ci spełnić wszystkie fantazje! Gadżety do seksu BDSM, to propozycja dla odważnych i tych, którzy szukają rekwizytów pozwalających na odgrywanie konkretnych ról – zwłaszcza w układzie opartym na dominacji i uległości. Jakie zatem masz możliwości?

Gadżety do seksu BDSM – sposób na jeszcze większe doznania

Zadawanie bólu, wymierzanie kar, odgrywanie ról – seks BDSM może być jeszcze ciekawszy! Chociaż układ oparty na dominacji i uległości niesłusznie kojarzony jest z gwałtem lub przemocą, wiele par decyduje się na taki rodzaj współżycia. Zwłaszcza że akcesoria erotyczne naprawdę pobudzają wyobraźnię! Co znajdziesz wśród tych najpopularniejszych, czemu służą i dlaczego są niemal niezbędne?

1. Uprzęże, obroże na szyję i smycze – niezastąpione podczas realizowania fantazji erotycznych!

Uprzęże, obroże na szyję i smycze w seksie BDSM są konieczne! Służą każdej ze stron, pozwalając odgrywać role – na przykład zwierząt. Osoba dominująca zakłada je uległej w celu zrealizowania wspólnych fantazji. Najczęściej wykonane z ekoskóry, charakteryzują się naprawdę podniecającym designem – zwłaszcza że zostały uzupełnione ćwiekami, dżetami i innymi elementami metalowymi!

2. Pejcze i bicze – idealne do zadawania bólu

Istotą seksu BDSM jest zadawanie bólu – oczywiście w granicach zdrowego rozsądku! Ciekawym gadżetem erotycznym bez wątpienia okażą się pejcze, czyli idealny rekwizyt do wymierzania kar! Wykonane z grubego silikonu lub naturalnej skóry, są bezpieczne i pozwalają na zadawanie ciosów nie tylko w pośladki!

3. Kneble i inne akcesoria uniemożliwiające ruch

Krępowanie osoby uległej jest możliwe dzięki akcesoriom mocno ograniczającym lub uniemożliwiającym ruch. Należą do nich kneble, linki, kajdanki oraz pasy do krępowania. Z takim wyposażeniem możesz mieć pewność – spełnicie wszystkie wspólne fantazje!

4. Łączniki – sposób na jeszcze większą swobodę działania!

Tradycyjne krępowanie to za mało? Sięgnij po łączniki, które zwiększą atrakcyjność erotycznej przygody. Zwłaszcza że maksymalnie zwiększają możliwość ilość konfiguracji wiązań bondage!

Koniecznie zwróć uwagę na…

… sposób wykończenia wybranych akcesoriów do seksu BDSM. Muszą być wytrzymałe, bezpieczne i estetyczne. Niedopuszczalne są nawet najmniejsze niedociągnięcia w konstrukcji lub aplikacji dodatków, ponieważ mogą doprowadzić do uszkodzenia ciała. Zwróć uwagę także na materiały, z jakich zostały wykonane – naturalna skóra i mocny silikon to dobry wybór!

Artykuł Partnera

Podobało się? Udostępnij innym: