Przyłbice lekarskie, półmaski filtrujące – gdzie zakupić?

Przyłbice lekarskie, półmaski filtrujące – gdzie zakupić?

Rękawiczki Santex i inne produkty ochrony indywidualnej, z których warto korzystać dla własnego zdrowia.

Rękawice lateksowe Santex są podstawowym produktem higieny szpitalnej, niezbędnej we współczesnych czasach, gdy pandemia koronawirusa nie odpuszcza. Wyrób medyczny klasy najwyższej posiada wszystkie niezbędne atesty potwierdzające skuteczność ochrony. Chętnie te rękawice lateksowe i wiele innych produktów kupują salony kosmetyczne, personel sprzątający, stomatolodzy, pielęgniarki oraz szpitale.

Z jakich środków ochrony osobistej powinny korzystać salony kosmetyczne i wszystkie placówki medyczne?

Bezpieczeństwo własne, klientów, jak i pacjentów jest najważniejsze. We wszystkich salonach kosmetycznych i punktach świadczących usługi medyczne personel powinien mieć na dłoniach rękawiczki. Są to wysokiej jakości rękawice lateksowe, które stosowane jako środek ochrony indywidualnej sprawdzają się znakomicie. Maksymalna elastyczność, rozmiary dostosowane do różnych potrzeb, a także duża wytrzymałość to zaledwie kilka podstawowych cech, jakie posiadają.

Oprócz rękawic, ochronę przeciwwirusową zapewniają przyłbice lekarskie. Są w stanie ograniczyć kontakt z najpopularniejszymi wirusami, uniemożliwiają ich przenikanie do dróg oddechowych, a tym samym ograniczają ryzyko zainfekowania organizmu.

W placówkach medycznych i kosmetycznych powinny być również dostępne najlepsze środki do dezynfekcji oraz oczyszczacze powietrza. Niezbędne są oczywiście wspomniane wcześniej jednorazowe rękawice diagnostyczne. Są to produkty jednorazowego użytku, które należy zmieniać po kontakcie z każdym nowym klientem lub pacjentem, w celu uniknięcia rozprzestrzeniania bakterii i wirusów.

Rękawice lateksowe – wyrób medyczny klasy najwyższej

Po czym poznasz, że rękawice lateksowe odznaczają się najwyższą jakością? Przede wszystkim umożliwiają dobrą chwytność, są wypełnione materiałem septycznym, a dzięki prostej konstrukcji chroniącej gwarantują maksymalną ochronę osobistą. Ograniczają ryzyko nieodwracalnych uszkodzeń skóry, ponieważ powierzchnia dłoni jest zabezpieczona. Rękawice Santex to produkt, na który zdecydowanie warto stawiać, ponieważ jest to typ rękawicy spełniającej oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Mające powszechne zastosowanie rękawice są w dzisiejszych czasach niezbędne, tak samo jak środki dezynfekujące czy przyłbice. W te produkty warto inwestować dla własnego, jak i pacjentów oraz klientów bezpieczeństwa. Zostały zaprojektowane zgodnie z rygorystycznymi zasadami, dlatego sprawdzają się znakomicie.