Materiał na męża: Sposoby, aby wiedzieć, że on jest tym jedynym

Materiał na męża: Sposoby, aby wiedzieć, że on jest tym jedynym

Wiele kobiet nie ma szczęścia do facetów. Przez nasze życie przewija się ich wielu, ale jak poznać że to właśnie ten jest tym jedynym? Podpowiadamy jak wybrać sobie faceta z którym przejdziesz przed życie.

On jest zawsze obok, aby Cię wspierać

Dosłownie, on fizycznie podnosi cię po upadku: ze schodów czy z lodu. Niezależnie od sytuacji to właśnie on pędzi w twoją stronę, aby upewnić się, że nic ci nie jest. Jeśli jesteś chora, idzie do sklepu i wydaje swoją ostatnią wypłatę na lody i każdy możliwy lek na przeziębienie, termometr i czekoladę. Wszystko, co pomoże Ci stanąć na nogi.

Robi więcej i więcej

Zrobi dla ciebie wszystko. Czy to sięgając do rzeczy na półkach, których ty nie możesz dosięgnąć, zabijając dla ciebie pająki, robiąc ci śniadanie, kiedy wie, że się spóźniasz (znowu), czy cierpliwie ucząc cię, jak podnosić ciężary, żebyś nie wyglądała tak żałośnie na siłowni. On również wykracza poza to, co typowe, aby być prawdziwym Księciem z bajki. Albo pisze codziennie przez dwa miesiące jeden powód, dla którego cię kocha.

On jest nowym ulubieńcem rodziny

On nie tylko zdaje sobie sprawę, jak ważna jest twoja rodzina, ale chce, aby twoi rodzice byli też jego rodzicami. Jeśli Twoja mama robi smakołyki specjalnie dla niego, twój tata akceptuje go dbając o swoją małą dziewczynkę, a twoi przyjaciele / rodzeństwo faktycznie chcą spędzać z nim czas to najlepsza rekomendacja jaką możesz dostać.

Najpierw jesteście przyjaciółmi

Budowanie swojego związku na przyjaźni jest naprawdę ważne. Przyjaciele lubią spędzać razem czas. Śmieją się i płaczą razem. Są twoim wsparciem w życiu. To idealnie buduje relacje i pozwala się poznać w każdej sytuacji. Jeśli masz kogoś takiego, to jest duża szansa, że zostaniecie już ze sobą.

Komunikujecie się bez mówienia

Można powiedzieć, że się kocha przez spojrzenie w oczy. Sposób, w jaki cię przytula. Uśmiech, który robi, gdy robisz coś głupiego. Można siedzieć w pokoju i nie powiedzieć ani słowa, bo nie trzeba. Jeśli jesteście w stanie czytać siebie nawzajem jak książka – to jasny sygnał że masz przed sobą materiał na męża.

On inspiruje cię do bycia lepszą

Widzisz niesamowite cechy i zdolności, które ma do zaoferowania światu i myślisz sobie: „Jak to się stało, że mam takie szczęście?”. Wiesz, że facet taki jak on zasługuje na dziewczynę tego samego kalibru, a ty chcesz być lepsza.