Męskie perfumy w atrakcyjnych cenach – gdzie ich szukać?

Męskie perfumy w atrakcyjnych cenach – gdzie ich szukać?

Przyjęło się, że perfumy to produkty luksusowe. Wiele osób myśli, że za ich szyk i elegancję trzeba wiele zapłacić. Okazuje się jednak, że są takie marki, które piękne i trwałe pachnidła proponują w niezwykle atrakcyjnych cenach. Jakich? Przystępnych dla każdej kieszeni! Ceny perfum takich mistrzów jak Salvador Dali zaczynają się już od 30 złotych. Jakie marki jeszcze oferują pachnidła w tak atrakcyjnej cenie?

Męskie perfumy ze świata Salvadora Dali

Salvador Dali to malarz, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Ten mistrz surrealizmu znany jest na całym świecie. Niewiele osób jednak wie, że na tagomago.pl/collections/salvador-dali dostępne są również perfumy Salvador Dali. Kompozycje, które tu spotkasz, nie są jednak stworzone przez hiszpańskiego mistrza płótna. Tak naprawdę stworzył on tylko jedną kompozycję sygnowaną swoim nazwiskiem. Była ona hołdem dla jego żony i muzy gali, w której był szaleńczo zakochany. Kolejne pachnidła tej marki były już tworzone przez najznamienitsze nosy perfumiarstwa. To właśnie oni odpowiadają za pojawienie się takich kompozycji jak Le Roy Soleil Extreme czy Salvador Mento. Obydwa pachnidła bazują na nutach drzewnych, kadzidłowych, piżmowych i w drogeriach dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach poniżej 40 złotych.

daniel horvath

Perfumy inspirowane sztuką filmową

Panowie tanie perfumy znajdą też w zapachowych kolekcjach tworzonych przez Antonio Banderasa. Jego propozycje skierowane są do śmiałych, znających swoją wartość mężczyzn. Zachwycają one świeżymi, a jednocześnie trwałymi i głębokimi aromatami. Akordy, jakie można w nich odnaleźć, są niezwykle oryginalne. Antonio Banderas bowiem w swoich zapachach łączy woń kawy cappuccino, jabłka, gałki muszkatołowej, cytrusów i drewna. Oryginalność perfum idzie w parze z ceną – większość propozycji dostępna jest poniżej 50 złotych.

taisiia shestopal

Perfumy dla każdego sportowca

Żadnej osobie, która lubi sport nie trzeba przedstawiać Davida Beckham. Jest on legendą piłki nożneh, utalentowanym piłkarzem, a także ikoną męskiej mody lat 90. XX wieku. Perfumy sygnowane jego nazwiskiem weszły na rynek kilka lat temu. Czym się wyróżniają? Luksusem, elegancją i świeżymi woniami. Wszystko to jednak w pachnidłach znanego piłkarza pojawia się w towarzystwie ekstrawaganckich nut, dodającym pachnidłom nieco pikanterii, tajemnicy i kokieterii. David Beckham stworzył całą serię zapachów sygnowanych swoim nazwiskiem. Obok perfum na drogeryjnych półkach można więc znaleźć wody po goleniu, wody kolońskie czy dezodoranty. Produkty te można kupić już od 30 złotych, jeszcze tańsze są natomiast kosmetyki takie jak żele pod prysznic czy balsamy.

Materiał Partnera